
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 47 pF |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Voltage Rating (AC) | 14 V |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 46 V |
| Peak Surge Current | 20 A |
Stock: 2503
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01846
Ext.Price$0.01846
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01846 | $0.01846 |
| 10 | $0.00923 | $0.09230 |
| 50 | $0.00710 | $0.35500 |
| 100 | $0.00632 | $0.63200 |
| 500 | $0.00563 | $2.81500 |
| 1000 | $0.00527 | $5.27000 |
| 3000 | $0.00493 | $14.79000 |
| 5000 | $0.00461 | $23.05000 |
| 10000 | $0.00431 | $43.10000 |
| 30000 | $0.00403 | $120.90000 |
| 50000 | $0.00376 | $188.00000 |
